O nas

Nasza pasja, twoje wnętrza.

Staramy się tworzyć miejsce nietuzinkowe gdzie rzemiosło staje się sztuką a pasja i miłość do drewna przybierają realne kształty Dlatego w naszej ofercie spotkać można zarówno produkty renomowanych marek krajowych i zagranicznych jak i unikalne perełki robione specjalnie dla nas przez małe manufaktury. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się dobrać optymalne dla naszych inwestorów rozwiązania, dlatego podstawą naszej pracy są wizyty u klienta gdzie prezentujemy nasze produkty i dokonujemy szczegółowych pomiarów technicznych.

Współpracujemy z wieloma firmami z branży wykończenia wnętrz dlatego znajdziecie tu nie tylko podłogi, schody czy drzwi ale też okładziny ścienne, tarasy i elewacje a także robione na zamówienie, drewniane stoły, lampy itp.

Naszym klientom oferujemy bezpłatny transport materiałów na inwestycje. Montaże prowadzimy we współpracy z zaufanymi, doświadczonymi podwykonawcami i zawsze jesteśmy obecni podczas odbiorów prac z inwestorem. Zapewniamy też serwis po-sprzedażowy, doradzamy jak i przy pomocy jakich środków najlepiej dbać o zakupione podłogi czy inne elementy drewnianego wyposażenia tak by służyły długie lata.

Close Menu