Okładziny ścienne

Wnętrza to nie tylko podłogi. Patrzymy szerzej na wnętrza naszych inwestorów, staramy się odpowiadać na ich kompleksowe potrzeby, stawiamy czoła wyzwaniom stawianym nam przez architektów i projektantów wnętrz.

Cegła rozbiurkowa

Cięta z lica oryginalnych cegieł pochodzących z rozbiórek i wyburzeń starych domów nada naszemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Pęknięcia, wykruszenia, przebarwienia i ślady po zaprawie to coś dla miłośników surowego piękna.

.

Cegła ręcznie formowana

Manufaktura Cegieł to producent którego wyroby niczym nie różnią się od prawdziwych cegieł z tą różnicą że mamy szeroki wybór kolorów do wyboru i oczywiście ich format przystosowany jest do klejenia we wnętrzach domów.

Beton dekoracyjny

Płyty betonowe w wielu formatach i fakturach. Jeśli szukacie swojego, niepowtarzalnego stylu możemy wykonać je wg Waszego projektu.

Tynki dekoracyjne oraz posadzki żywiczne

Niezliczona ilość faktur i kolorów . Aplikacja efektów dekoracyjnych na ścianach, sufitach i meblach ( w tym: tynki, masy i farby dekoracyjne, podłogi żywiczne ). Nadają się do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Drewno, laminat i winyl

Tradycyjne podłogi przy odrobinie wysiłku można z powodzeniem wyeksponować na ścianach i sufitach, efekt końcowy robi wrażenie.

Łupek

Ręcznie robiona mozaika z różnych gatunków drewna, jedyny w swoim rodzaju. Jego wykonanie wymaga dużego doświadczenia, zręczności i wiedzy jednak efekt końcowy mówi sam za siebie.

Close Menu